Připravujeme

Komentáře: Bez komentářů

Blíží se sezona turistických závodů, pro oddíly, které se TZ zabývají, tu brzy budou propozice závodů.

2.závod krajského poháru – Frýdlant 9.4.2017 

Mistrovství kraje – Sviadnov 22.4.

TZ_prihlaska_vzor

Akce pro tomíky Moravskoslezského kraje 2017

Datum Akce Místo konání Pořadatel – poznámka
07.01.2017 Zimní sraz TOM Ostravice MSKR
14.01.2017 Uzlařská regata Moravská Ostrava MSKR
14.01.2017 Mistrovství ČR v Pexesu Frýdek-Místek TOM 19070 KAM + SVČ Klíč
21.01.2017 Sněm Asociace TOM Hronov (pro vedoucí/zástupce oddílů)
04.02.2017 Sylvaťácký ples Ostrava – Poruba TOM 4335 Sylvatik
18.02.2017 Turnaj v Člověče nezlob se Frýdek-Místek TOM 19070 KAM + SVČ Klíč
18.02.2017 Zimní táborový oheň Čvachtalka TOMy z KČT Dálava
25.02.2017 Countrybál Ostrava – Stará Bělá TOM 4316 Průzkumník
11.03.2017 Mistrovství MSK v Puzzle dvojic Frýdek-Místek TOM 19070 KAM + SVČ Klíč
24.-26.03.2017 Školení vedoucích oddílů Kamenka MSKR + Rada vzdělávání ATOM
25.03.2017 Festival Harryho Moučky Ostrava – Přívoz TOM 9914 BVÚ
??? Vítání jara na Čvachtalce Čvachtalka TOM Paprsek
??? Sylvaťácký jarní braňák Ostrava – Výškovice TOM 4335 Sylvatik
09.04.2017 2. kolo TZ – krajský pohár Frýdlant n/Ostr. Rada závodů + TOM 1310 Divočáci
22.04.2017 Otevírání Ondřejnických studánek Frýdlant n/Ostr. TOM 1310 Divočáci
22.04.2017 3. kolo TZ – Mistrovství MSK Frýdek-Místek – Sviadnov Rada závodů + TOM 1301 Tuláci FM
??? Beskydská šestka BESKYDY KČT Baník Ostrava OKD
22.04.2017 Trefa Orlová – Lazy RADAMOK
23.04.2017 Lagori cup Ostrava – Výškovice, Bělský les u Koliby TOM 9901 Čmoudík + MSKR+ RADAMOK
19.-21.05.2017 Školení HVT Bystřice pod Hostýnem Rada vzdělávání ATOM
19.-20.05.2017 BAMBIFEST Ostrava – Třinec – Krnov RADAMOK
2.-4.06.2017 Školení HVT Dědov Rada vzdělávání ATOM
03.06.2017 Kuličkiáda Moravská Ostrava, Komenského sady TOM 4330 Hogan
03.06.2017 Hlučínský pasák Hlučín TOM 4332 Zálesák
??? INKU – instruktorský kurz Polana Rada vzdělávání ATOM
17.06.2017 Český pohár TZ – Mistrovství ČR Orlová Rada závodů + TOM Orlová
3.-9.07.2017 Setkání TOM Slovensko – Topolčianky zájezd vypravuje MSKR
6.-9.07.2017 2. Mezinárodní sraz turistů Slovensko – Duchonka  
16.09.2017 TZ – Mezinárodní mistrovství Bílovec Rada závodů + TOM Nezmaři
23.09.2017 Starobělská pažba Ostrava – Stará Bělá TOM 20607 Sihasapa + AVZO
28.09.2017 Výročí Beskydských chat 110 let chaty na Ondřejníku KČT oblast Moravskoslezská
6.-8.10.2017 Sraz tábořících oddílů Bítovský mlýn TOM 9914 BVÚ
21.10.2017 1. kolo TZ – krajský pohár rok 2018 Bohumín Rada závodů + TOM Svišti
21.10.2016 Drakiáda Moravská Ostrava – Komenského sady TOM 4330 Hogan
26.-29.10.2017 Zážitkový kurz tajné místo MSKR
11.11.2017 Za deníkem Jana Tleskače Frýdek – Místek, KSMTu TOM 19070 KAM + SVČ Klíč
??? Krajský přebor Brainbox Frýdek – Místek, SVČ Klíč TOM 19070 KAM
17.11.2017 Vzpomínka na Karla Líbu Ostrava – Přívoz TOM 9914 BVÚ
25.11.2017 Turnaj v ringu Moravská Ostrava TOM 4338 K.T.O.
  Deskové hry – O pohár města FM Frýdek – Místek, SVČ Klíč TOM 19070 KAM
2.-4.12.2017 Regionální VVZ   RADAMOK
16.12.2017 Vánoční orientační běh Ostrava – Bělský les TOM 9901 Čmoudík

Datum

Ročník, akce

Místo konání

Pořadatel

7. 1. 2017

Zimní sraz TOM Ostravice Moravskoslezská krajská rada

14. 1. 2017

Uzlařská regata Moravská Ostrava Moravskoslezská krajská rada

???

Sylvaťácký ples TOM 4335 Sylvatik Ostrava

???

Zimní táborový oheň Čvachtalka TOMy z KČT Dálava

25. 2. 2017 ??

Festival Harryho Moučky Ostrava – Přívoz TOM 9914 BVÚ Ostrava

25. 2. 2017

 Countrybál Ostrava – Stará Bělá TOM 4316 Průzkumník Ostrava

???

Vítání jara na Čvachtalce Čvachtalka TOM Paprsek

9. 4. 2017

2. kolo TZ – krajský pohár Frýdlant Rada závodů + Divočáci Frýdlant
 ??? Sylvaťácký jarní braňák Ostrava – Výškovice TOM 4335 Sylvatik Ostrava

22. 4. 2017

3. kolo TZ – Mistrovství MSK Frýdek-Místek Rada závodů + Tuláci FM

23.4.2017

Lagori cup Ostrava – Výškovice Bělský les u Koliby TOM 9901 Čmoudík Ostrava

???

INKU – instruktorský kurz Polana Rada vzdělávání ATOM

14. 5. 2016

Český pohár TZ Frýdek – Místek TOM Tuláci Frýdek – Místek

20.-22.5.2016

Školení HVT Bystřice pod Hostýnem Rada vzdělávání ATOM

20.-21.5.2016

BAMBIFEST Ostrava – Výškovice RADAMOK

3.-5.6.2016

Školení HVT Dědov Rada vzdělávání ATOM

4.6.2016

Kuličkiáda Moravská Ostrava – Komenského sady TOM 4330 Hogan Ostrava

30.6.-9.7.2016

Letní sraz oddílů TOM Ostravice (Frýdlant) Moravskoslezská krajská rada
Hlučínský pasák TOM 4332 Zálesák Hlučín
Starobělská pažba Ostrava – Stará Bělá TOM 20607 Sihasapa Ostrava

1 – 2.10.2016

Sraz tábořících oddílů Bítovský mlýn TOM 9914 BVÚ Ostrava

22.10.2016

Drakiáda Moravská Ostrava – Komenského sady TOM 4330 Hogan Ostrava

27 – 30.10.2016

Zážitkový kurz tajné místo Moravskoslezská krajská rada
Za deníkem Jana Tleskače Frýdek – Místek, KSMTu TOM 19070 KAM, F-M
Krajský přebor Brainbox Frýdek – Místek, SVČ Klíč TOM 19070 KAM, F-M

17.11.2016

Vzpomínka na Karla Líbu Ostrava – Přívoz TOM 9914 BVÚ Ostrava

19.11.2016

Turnaj v ringo Moravská Ostrava TOM 4338 K.T.O. Ostrava
Deskové hry – O pohár města FM Frýdek – Místek, SVČ Klíč TOM 19070 KAM, F-M

17.12.2016

Vánoční orientační běh Ostrava – Bělský les TOM 9901 Čmoudík Ostrava
Bez komentářů - Okomentuj

Okomentuj

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžeš použít HTML tyto značky a parametry: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Vítejte , dnes je Pondělí, 20.5.2019